TRABZONSPOR TRANSFER HABERLERİ – Fırtına’da Jürgen Klopp’un taçü olan Thomas Gronnemark …

2 min readTrabzonspor’un Avusturya’da sürdürdüğü 2’nci etap kamp öncesinde daha önce Liverpool’da Jürgen Klopp’un takımında çalışan dünyaca ünlü taç antrenörü Thomas Gronnemark dahil oldu.


Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’nın Bad Haring kampa katıldı. Bordo mavililer, yeni antrenörüyle bugün ilk taktik idmanını çalıştı.


GRONNEMARK 4 GÜN EĞİTİM VERECEK


Eski Liverpool, Ajax gibi takımlarla çalışanlı spor antrenörü Thomas Gronnemark, yeni sezonda yenilikler yapmak isteyen teknik direktör Abdullah Avcı’nın talebiyle teknik ekibe dahil oldu. 46 antrenör, kampta 4 gün boyunca futbolcularla hücum defans özelinde ve çalışmalar yapacak. Sezon içinde takımında görev almasına Gronnemark, sezon sezonda Şahin yönetimindeki Fra T Antalyaspor da kısa süreli ücretli sözleşme.


DJANINY İDMANA KATILDI


İstanbul’dan dönen teknik direktör Abdullah Avcı’nın sabah idmanını bordo mavililer, uyarıcılar, 5’e 2 ve taç çalışmaları yaptı. İzinli olan ve dün uçağı geçmiş iniş için idmanı kaçıran Djaniny, bugün takıma dahil oldu. Tedavisi Serkan Asan ise takımdan ayrı salon çalışması yaptı. Trabzonspor, bu akşam gerçekleştireceği antrenmanla mücadeleyi sürdürecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.