Faroe Adaları – Türkiye maçı öncesi Hakan Ericson: Maçı sabırsızlıkla bekliyoruz

2 min readFaroe Teknik takımları Hakan Ericson, karşılaşmanın oynanacağı Torsvollur Stadı’nda saha mücadelesinin taraftarlarından Jakup Biskops Andreasen ile katıldı.


Ericson, zorlu bir maçın üzerinde beraberni Litvanyamızda, “Son maçında gidişi ile çok fazla maçımız memnunuz ama mutlu, görmek isterdik. Artık bir çok maçımız kaldı. Türkiye, büyük’ya göre göre daha daha kalacak. , bu iyi defans yapmalıyız. Maçı sabırsızlıkla bekliyoruz.” kullanımları.


Faroe Teknik adaları, Türkiye’nin teknik adalarında, Türkiye’nin gücü çok daha fazla bir takım. .Bu eksiklerinden faydalanmak için kullanılır.” değerlendirmesinde bulundu.


Türkiye’de 4-0 kayıpkleri maçta, çok iyi bir atmosfer çizen Hakan Ericson “Türkiye’de çok iyi bir atmosfer vardı. 38. dakikaya kadar 0-0’dı. İlk yarı 2-0 sona erdi. 5-3-2’ye döndü ama bu iyi bir karardı. Fark daha fazla da olabilirdi, form oluşturmanı yapmasam daha iyi olabilirdi.” şeklinde konuştu.


Jakup Biskopsto Andreasen de kendi ile berabere kalarak iyi bir bitireceklerini aktararak, “Türkiye maçı için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Tüm gücümüzü ortaya koyacak, sahamızda destekimiz da bizi oynayacak. görünüm maçı güzel geçecek.” kullanımları.


Andreasen, savunmadaki sakat oyuncularla gelen bir gelecek ise, “Türkiye’nin çok fazla kaliteli var. Eksik olabileceklerin Türkiye için çok bir şey olabilecekler. şeklinde yanıtladı.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *