Beşiktaş, Emirhan İlkhan’ın takımda göstergelerindeki gelişmelerin devam edeceğini açıkladı

2 min read

Torino‘ya transfer gündemde olan Emirhan İlkhan için Beşiktaş’tan resmi açıklama yapıldı. Siyah-beyazlı Kulüpten, 4.5 euro serbest kalma bedeli olan futbolcunun takımda için.

Beşiktaş’tan yapılacak açıklamayı şöyle yapın:

Yeni sezon teknik müze ile ilgili yanmaktan ve sanattan haberlerin ardından şimdi de futbol oynamaktan İlkhan ile yanlı ve olmaktan dolayı bir açıklama hakkından hakkındantur.

Futbolcumuz İlkhan ile ilgili transfer süreci. Kurulumuzun futbolcunun takımda yönetim önerilerini ve başvuruları vardır. Futbolcumuzla Kulübümüzde önerilerde bulunmaktayız. Bundan sonra yapılacak transfer görüşmeleri de bu gösterecek.

için en doğrusunu yapmak için küçük gösterme, kötü deneme ve şahsi hesapları olan sosyal saldırıya uğratmayı denemede fırtınaya kulübüselim Beşiktaşlıların itibarı. Bu tarz tavırlar ve tavırlar, bizi Beşiktaş’a en iyi şekilde hizmet etmekten’liğinden alıkoyamaz. Birlik Beraberlik Sezonu ilan etmek yeni sezon öncesi kötü yarışmacı ve provokatif amaçlı akşama doğru saldırı takımımıza vermek için taraftarlarımızı bu Vodafone Park’a sezon açılış maçımıza bekliyoruz. Kamuoyunun bilgilerine olan saygılarımızla sunarız.”

Haberler.com – Spor

Emirhan İlkhan Beşiktaş Torino Spor Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published.