AK Parti’li Özhaseki ile MHP’li Özdemir Kayseri’de oy kullandı

2 min read

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Kayseri‘de oy kullandı.

Talas ilçesinde Özel Kayseri Final Ortaokulu’na gelen Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki’yle 1326 numaralı sandıkta oy verdi.

Mehmet Özhaseki, gazetecilere yapacağı seçimlerin olumlu olmasını diledi.

Seçimlerin sükunet ve olgunlukla sona ermesi temennisinde bulunan Özhaseki, çıkan kararlılığı da hep birlikte rıza göstereceklerini belirtti.

Seçim sürecini demokratik evleri mümkün kılan ne varsa o şekilde davrandıklarını vurgulayan Özhaseki, şunları kaydetti:

“Bugün de burada herkes oylarını kullanıyor. Çıkan sonuç da ilahi öğretmek için inşallah olur. Çünkü zor bir ülkez. Bütün İslam coğrafyasının, Türk dünyasının göz bebeği üzerinde olduğu, rüya göz bebeği olan bir krallığız. Burada çıkacak sonuçlar sadece Türkiye’yi değil, dünyayı da” Ondan kaynaklanmaktadır.

MHP’li Özdemir de Kayseri’de oy kullandı

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir de Yıldırım Beyazıt Mahallesi’ndeki Mustafa Yazar İlkokulu’na anne ve babasıyla geldi, 1042 numaralı sandıkta oy kullandı.

Çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Özdemir, Türkiye demokrasisi tarihi açısından bir gün geçtiğini söyledi.

Seçim sonuçlarının, Türkiye’nin milli birlik ve bütüne katkı sağlamasını umut verdiğine göre Özdemir, “Cumhuriyetimizin 100. Harcamaları denk gelen böylesi bir zaman diliminde, 14 Mayıs’ta, Türk milletinin hem yeni cumhurbaşkanımızı bulmayı başaracak hem de 28. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni soyundan gelenleri koruyanları koruma özelliklerini önemli bir zaman dilimine denk getirdi. bekliyorum.” dedi.

Anneler Günü’nü de kutlayan Özdemir, aynı oy kullanan CHP Kayseri milletvekili adayı Ümit Özer ile karşılaştı. Özdemir ve Özer, temas başarı diledi.

Mehmet Özhaseki AK Parti Kayseri MHP Politika Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *