AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki: ‘AK Parti’nin kazandığı yeni zaferle birlikte tüm Türkiye’nin galibi’

2 min read

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin olarak, ” AK Parti‘nin kazandığı olduğu yeni zaferle birlikte tüm Türkiye’nin galibi’ dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Talas ilçesinde bulunan bir kasada 1326 nolu sandıkta oyunu kullandı. Sonraki gazetecilere açıklamalarında bulunan Özhaseki, önemli bir gününün devam etmesi, “Tüm milletimiz ve dünyada yaşayan tüm insanlar için hayırlı olsun. Geçen sefer sonuç alsak ikinci kez kimseyi yormasak iyi olsun. Geleneğimizde güzel bir söz var.Vuku bulanda hayır vardır.Bizde “her ne vuku muhafazasa başımızın üstüne” diyerek ikinci seçimlere yeniden getirildik. Aradaki meclisteki genellemelerimiz, bir aradaki oy farkı bizim daha da ahlaki olmamıza sebep oldu” ifadelerini kullandı.

AK Parti‘nin kazandığı olduğu yeni zaferle birlikte tüm Türkiye’nin galibi”

Özhaseki, “Rehavete düşmeden de bugün seçim Sonuçları en iyi şekilde almak içinde gayretimiz oldu. İnşallah bu akşam sonuçları olacak. Çıkan sonuçta Cumhurbaşkanımız yeniden Cumhurbaşkanlığı makamına oturacak. AK Parti’nin kazandığı yeni zaferle birlikte de tüm Türkiye galibi. Hiç kimse toplanmayacak. Hiç kimse kendini kötü hissetmeyecek. Ne kadar politik çocuklarasa davransın, bize düşmanlıkta bulunanlar gidenler olursa yaşadıkları bu ülke coğrafyasını kazanacak. bizim içinde önemli olan bu. Bizlerde sorunlarımız şükürler olsun onları döndürmek için de uzun bir gayrete düşeceğiz” diye konuştu. – KAYSERİ

Mehmet Özhaseki AK Parti Türkiye Talas Politika Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *