Toluna Kafkas’tan Yusuf Demiry! – Son dakikalar A2 Milli Futbol Takımı haberleri

3 min readÜmit Milli Futbol Takımı, 27 Eylül Salı günü Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda hazırlık maçında Gürcistan ile karşı karşıya gelecek. Hazırlıklarına Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde devam eden Ümit Millilerde teknik direktör Tolunay Kafkas ile futbolculardan; Berkay Vardar, Erencan Yardımcı ve Bertuğ Özgür Yıldırım, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


Hazırlıkların iyi ilerleyen kişi gelecek Ümit Millî Takım Teknik Teknik ekibi Tolunay Kafkas, “Özellikle geçen seneden yaş küçük oyuncular ile başlayan grup olmak. Geçen seneden devam edecek 7-8 ve yeni gelecek için, yeni gelecek var. üzerinde yoğunlaşarak antrenman yapıyoruz. Sistemsiz konuşmaya devam etmeye çalışacağız. Onun da bir açılımları ve okul var. Bir hafta içinde sığdırabildiğimiz her şeyi antrenmanlarda yapacaklar” şeklinde şekillendirecek.


“ÜMİT MİLLİ TAKIM ÇOK ÖNEMLİ BİR YER”


Tolunay Kafkas, Ümit Milli Takımı’nın çok önemli bir yer olduğunu kaydederek, “Özellikle de bir geçiş yeri. Ravil Tagir ile sayıyı Bilmiyorum ama 13-14 oyuncu benim zamanım ile birlikte bir Milli Takıma yükselme sağlandı. Bu da benim için bir gurur kaynağımız oldu. Özellikle bir milli takımayı genişletmek, rekabetini daha fazla ve belirli konumlarda oyuncular daha fazla olması bizim öncelikle hedeflerimizden bir tanesi. Belki de bu ülkede olacak. Çok bir yaş var. a bir şey yok” diye konuştu.


“İŞİMİZ HERKESİ MİLİ TAKIMA KAZANDIRMAK”


Yusuf Demir’in durumu ile ilgili kişiler Kafkas, “Onunla ilgili biz açıklamaları yapmadık. Dursun Bey’in ve federasyonun merkezinin listesi olanlardan dönecekler. Bizim derdimiz asla kaybetmek veya kaybetmek, savunmak. İşimiz herkesi mili takıma kazandırmak. herkes varsa onu federasyon başkanımız, yönetim kurulumuz ve Galatasaray Kulübü çözer” dedi.


BERKAY VARDAR: A MİLLİ FORMAYI GİYİP, AİLEMİ GURURLANDIRMAK GİBİ BİR HEDEFİM VAR


İyi isimleri var, hepsi aday. A Milli takım, yıldızları iyi bir sonuçla içerir. Tabii ki onun futbolcusu, onun Türk genci benim de A Milli formayı giyip, ailemi gururlandırmak gibi bir hedefm var.


ERENCAN YARDIMCI: ANTRENMAN YAPTIKÇA BİRBİRİMİZE DAHA ÇOK ALIŞACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM


Hazırlıkların iyi Alanyasporlu “Eden Aytemiz” olarak gösterilen, her şey yolunda. 2002-2003 yaş grubu olarak çok güzel gidiyor. daha çok alışacağız.


BERTUĞ YILDIRIM: A MİLLİ TAKIMA GİDEN YOL BURADAN GEÇİYOR


A Milli takıma yükselmek için çok projelerini vurgulamaya Hataysporlu Bertuğ Yıldırım, “Çok selam kamp. Şu ana kadar bir Salı yok. Her gün iyi. Bir milli takıma giden yolda giden yoldayız. Herkesin hedefi olan bir yolda ilerleyebiliyor.


HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR


Ümit Milli Takım, 27 Eylül Salı Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda hazırlık maçında Gürcistan ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. TFF Riva Tesileri’nde teknik direktör Tolunay Kafkas yönetimindeki idman koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. El topu çalışmaları ile devam eden eğitimin basına kapalı incelemesi ise çalışmalarla ilgili çalışmalar.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *