SÜPER LİG HABERLERİ | Fraport TAV Antalyaspor Sam Larsson’u görüşmeye kattı!

2 min readSpor Toto Süper Lig ekiplerinden Fraport Antalyaspor, oğul olarak Çin ekiplerinden Dalian Professional Ligi takımının forma giyen ve bonservisi elinde olan 29AV’a sahip sol kanat izleme Sam Larsson’u 2+1 yıllığına katılma kattı.


Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor, 2022-2023 hazırlık hazırlıklarına takviyeler yapmaya devam ediyor. Kırmızı beyazlı ekip, Göztepe’den Soner Aydoğdu, Göztepe’den kaleci Alperen Uysal, Werder Bremen’den Ömer Toprak gibi algına katarken, Kaptan Özmert, Fernando Martins, kaleci Boffin ve Güray Vural ile de sözleşme sona erdi. Akdeniz ekibi, Doğukan Sinik’ten boşalan sol kanat bölge için İsveçli sol kanat Sam Larsson’u oyuncuna dahil etti. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde 2+1 sözleşme imzalayan Larsson, kafile ile Almanya kampına katılacak.


LARSSON: GÜÇLÜ BİR TAKIMIMIZ VAR


Kulüp sosyal medyadan gözden geçireceğimiz paylaşımla transferi duyururken, oyuncu ise ‘Geldim, gördüm ve birlikte kazan” kullanımı. Sam Larsson Fraport TAV Antalyaspor olarak “olmak üzere mutlu olduğun için, benim için bu şekilde transfer süreci tamamlandığı için mutlu. Tesisimiz de aynı güzel” diye konuştu. Sam Larsson, “Takım geçen yıl iyi bir iş başardı. Bu güçlü bir takımlarımız var.


Larsson, 2020-2021 Dalian Professional formasıyla çıkışta 10 maç 3 gol ve asistlik gösterisi sergiledi.


İŞTE ANTALYASPOR’UN AÇIKLAMASI


Leave a Reply

Your email address will not be published.