İsrail Başbakanı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında ilginç diyalog: Fenerbahçe ile ilgili kötü günlerim var

2 min read

milletler 77. Genel kuruluna ABD’nin New York’taki eski görünümündeki Türkevi’nde temaslarını sürdürdüler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün, FIFA Başkanı Gianni Infantino ile görüştü. FIFA Başkanı Infantino, kabulde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üzerinde yazan yazılı olduğu, Katar’da yapılacak FIFA 2022 Dünya resmi topunu hediye etti. Infantino, bu toptan sadece bir tane üretildiğini söyledi. Topu alan Erdoğan, “Başka yok yani. Üzerinde Recep Tayyip Erdoğan yazıyor.” bakış açısı kameralara gösterildi.

İsrail Başbakanı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında ilginç diyalog: Fenerbahçe ile ilgili kötü günlerim var

Topla kafa vuruşu gerçekleştiren Erdoğan, Infantino’nun sınavının oynanacağı Katar’a olumlu bakacağını söyledi. Infantino’nun “Orada oynarsınız da” demesi üzerine ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Nasıl oynayacağız ki sen oynayacak mısın? Gianni Infantino’nun “Tabii ki, aynı takımdayız” yanıtında Erdoğan, “Temim’de (Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamed Al Sani) şarkı mı yapacak?” dedi. Infantino’nun yüzünden, “O tenis oynuyor ama o sorun değil.” demesi bana neden oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FIFA Başkanı İnfantino’nun görüşmeden görüldüğü sırada İsrail Başbakanı Yair Lapid’in tamamlanması üzerine İnfantino ve Lapid’i tanıştırdı. Bu sırada yaptığında, Lapid futbol eğitiminde, Türkiye’nin iyi futbol eğitiminde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a takımımı sordu. Erdoğan, “Bir numara milli takım” yanıtını verdi. Lapid, “İrail’in kötü ilesleri var, çünkü bizi hep yenilerdi” Çavuşoğlu, bir Fenerbahçe’de oyuncu Bakanı Mevlütullah, bir dönem iyi idi. dedi.

Olgun Kızıltepe

Milletler Politika Spor Güncel Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published.