Galatasaray’da Beşiktaş derbisi hazırlıkları devam ediyor – Son dakika Galatasaray haberleri

2 min readGalatasaray Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında 30 Nisan Pazar günü Beşiktaş ile yapacağı derbinin hazırlıklarını sürdürdü.


Florya Metin Oktay Tesisleri’nde antrenmanın ilk 20 yönetim bölümü basına açık ağırlık.


Teknik direktör Okan Buruk yönetimindeki idman, topla ısınma hareketleriyle başladı. Sonraki 3 gruptan oluşan futbolcular, en iyi kapma ve pas çalışmasını gerçekleştirdi. Bu yolcuların sıradaki keyifli anları dikkati çekti.


Antrenmanın basına kapalı bölüm taktik işlemlerinin gerçekleştirildiği bildirildi. Galatasaray, Beşiktaş derbisi hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.


MATA’NIN DOĞUM GÜNÜ KUTLANDI


Antrenman öncesinde 35 yaşına giren Juan Mata için doğum günü kutlaması yapıldı. İdman öncesinde sahaya getirilen pastadaki mumları üfleyen Mata, teknik direktör Okan Buruk ve takım arkadaşları tarafından tebrik edildi.


İspanyol futbolcu, takım arkadaşlarına yaptığı konuşmada, “Çok teşekkür ederim. Sezonun çok önemli bir anındayız. Hep birlikteyiz. Herkes için zor anlar olabilir ama birlikte olmamız önemli. Gomis’in söylediği gibi takımı herkesin önüne koymamız gerekiyor. ederim.” dedi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *