Fenerbahçeli İsmail Yüksek, Milli Takım’a çağrılınca büyük şaşkınlık yaşandı: Titredim

2 min read

Salih Özcan’ın sağlığı sonrası A Milli Takımın sakatlığına çağrılan İsmail Yüksek, Ay-Yıldızlı için giyeceği için çok gururlu olduğunu belirtti.

Milli takıma çağrıldığının haberini çoknda çok mutlu olduğunu belirten İsmail Yüksek, “Kulüpteydim. Beklemteydim. Heyecanlandım, yemek yerken titr telefonm, çok heyecanlıydım. Rakipler aslında yanlış olur. Biz şu an hak etmediğimiz bir ligdeyiz. Ana ağabeylerimiz, bizim için çok iyi oldu. Lideriz, puan yaşamadık. dedi.

İsmail Yüksek’in açıklamaları şöyle:

“Gerçekten çok fazladır. Herkesin hayali olan bir Milli Takım için aday olması çok büyük bir başarımla benim için dolum dolum için ilklerle bir sezon oluyor. Burada olmak. Gerçekten çok gururluyum. Her zaman çalışan ve hayal eden bir.

Futbol esasına ve gücüne dayanarak oldu. Hücumsal bir oyuncuydum, bu sene 6 numara oynuyorum ilk kez. Alışmaya çalışıyorum. İzlediğim çok oyuncu var. Casemiro, Modric… Boş kalınca sürekli izliyorum. Bu mevkiye alışmak istiyorum. En iyi performansı sahada vermek istiyorum.

Teknik ekiple tanıştım. Güzel karşılama için teşekkür ederim. Benden kursumla yetinmek için iyi bir karşılık vermek istiyorum. Hayallerimin olduğu yerdeyim şu an. En büyük hayalim burasıydı. Bundan sonra hayalim burada olmaktan.”

A Milli Futbol Takımı İsmail Yüksek Spor Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published.