Çaykur Rizespor Başkanı Turgut: Gökhan Akkan bizim oyuncumuz – Son dakika Rizespor haberleri

2 min readYeni sezonda Spor Toto 1’inci Ligde mücadele olacak olan Çaykur Rizespor’un yeni başkanı İbrahim Turgut, yeni sezon çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Gazetecilerle bir araya gelen başkan Turgut, yeni sezon için transfer uyguladığını söyledi.

“İYİ BİR TEKNİK EKİBİMİZ VAR”
1 ay önce yapılacak kongrede göreve gelen başkan İbrahim Turgut, Süper Lig’e yeniden yapılmayacağını ifade etti. Turgut, “Şampiyonluk yolunda ilerliyoruz ve bunu başaracağız.
Yönetim kurulu yeni sezonda kadro listesinde belirteç Turgut, “Sezona 9 yeni transfer ile. Birkaç transfer daha. ve yapılacak hazırlık maçlarında takımımızın genel görünümü” diye konuştu.

“FORVET İÇİN GÖRÜŞMELERİMİZ VAR”
Transfer teknik direktör Bülent Korkmaz’ın da içinde bulunduğu bir transfer komitesiyleklek açıklayan Turgut, “Yaptığımız transferlerin takıma olması gerekiyor. Bulunduğumuz yerde” kullanıldı.

“SAVAŞÇI OYUNCU LAZIM”
Turgut, komitenin popüler oyuncuları durumda genç ve tartışmacı oyuncuları tercih seçimi, “Bize yarışmacıları var. Büyük amaçlarla futbola aç ve futbol oynamayı yedi, mücadele yüksek oyuncuları tercihimiz.lerimizden gençlerin iddialarıyla” belirttiklerini belirtti.

“GÖKHAN BİZİM OYUNCUMUZ”
Takımın milli kalecisihan Akhan’ın ayrılacağına yönelik basında yer haberleri yalanlayan Turgut, “Gökhan Akkan bizim oyuncumuz ve ekip ile alan ile birlikte incelemede. Oyuncu oyuncumuzla ilgili seyirlere faydalı olacaklarımızı değerlendiririz” dedi.

“ALTYAPIMIZI GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Küme düştükleri için kadın futbol takımını tamamlamalarını alacaklarını açıklayan Turgut’u yeni sezonda altyapıyı daha güçlü hale getirmek için yapacaklarını söyledi. Turgut, “Yönetim olarak bu kararımızı verdik, kendi özümüzden olacak bir takım olabiliriz. 22 branşta 1400nda sporcumuz var. Altyapımız bizim için önemli. Yetenekli kadromuza katmaya devam ediyor. Ukraynadan bize ayrılan 21’i memleketlerine dönecek” şeklinde konuştu.

KOMBİNE BİLETLERE ZAM YÖK
Yeni sezonda birleştirmek biletlerini yapmayacaklarını kaydedengut, “Kadın ve çocuklara tribünlere çaba sarfetmiyorlar. Tüm şehir halkı ile birleştirerek tribünlerimizi yapacaklarını” sözleri birlik mesajı verdi.
Turgut son olarak, kulübün mali durumu hakkında bilgi veren eğitimden kalan borçların aşılabilecek durumda olduğu ve süresi bir şekilde bitirebileceklerini ifade etti.
Leave a Reply

Your email address will not be published.