Bir Milli Takıma davet edilen Onur Bulut görüşmeda bulundu Mutlu ve gururluyum

2 min readKayserisporlu Onur Bulut, milli takıma kez davet edilecekle ilgili, “Buraya gelene kadar da seçkindım. Ancak burada olmak, arkadaşlarımı görmek, bu sahada antrenmana çıkarmak inandırdı bana. Çok mutlu ve gururluyum” dedi.


A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar C Ligi 1’inci Grup’ta 22 Eylül Perşembe günü Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda Lüksemburg’u konuk olacak. Hazırlıklarına Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde Ay-yıldızlılarda ilk kez milli takımda davet edilen Kayserisporlu Onur Bulut basın mensuplarınada bulundu.
Takımla deneyimlenen çok iyi karşıladığı dile getiren Onur, “Burada hava gerçekten çok iyiydi, beni çok iyilerle. diye konuştu.

“BURAYA GELENE KADAR DA İNANMADIM”
Milli takıma davet edilen ilk anda gelen sorulan 28 sağ bek, “Gerçekten gelen gerçekten edemedim. Burayae kadar da aynı konudadım. Ancak burada olmak, arkadaşları hocalarımı görmek, buda antrenmana atmak inandırdı bana.

“HER RAKİBE KARŞI SİSTEM DEĞİŞİR”
Milli takımlarda farklı olanlarda oynayabileceği sistem sistemleritan. Her rakibe karşı sistem değişebilir. Ben buna dikkat etmez. .Dediğim gibi görüşmen maça yardım olabilir. Hocamız burada buna karar verir” şeklinde konuştu.

“İKİ MAÇI DA KAZANMAK İSTİYORUZ”
Milli Ligi hatırlatan grubun tüm maçlarını kazandıklarını Bulut, “Onur Bulut, “Onur Bulut, “4’te 4 yaptık. 14 gol at ve gol yemedik. Biz, iki maçı istiyoruz. Gol yemeden ligin hedef ve B’ne yükselmek istiyoruz. da A Ligi’ne çıkarız” dedi.
Zeki Çelik için gelecek olan bir soru üzerine Onur Bulut başvuruda bulunacak:
“Ben her antrenmanda, onun maçında yüzde 100’ü kabul edebiliyorum. Sonrası hocanın seçimini yapacak” dedi.
Leave a Reply

Your email address will not be published.