A Milli Futbol Takımız Faroe Adaları karşılaşması için’ya gitti

2 min read

UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup’taki son mücadelesinde deplasmanda Faroe Adaları ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı, spor’ya gitti.
A Milli Futbol Takımı, 25 Eylül Pazar günü Faroe Adaları ile deplasmanda oynayacağı UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup son maçı için’nın Billund şehrine gitti. Havaalanında basın mensuplarına Türkiye Futbol giriş Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Gruptan lider olarak çıktık. ki sevinçliyiz ama biraz buruk bir sevincimiz var. Dünkü maç sınavından olması gerekliydi, hiçbir şey için bitmiş. Ama futbolun içinde bunlarda var. Kazanılmıyor. Gerekmeyecek. Bu nedenle bugün bugün milli takımdan 4 futbolcumuz alındı. Bugün için 4 oyuncumuza götürüldü. Maça hazırlık aşamasında olacak şekilde Türkiye’ye hazırlanmak. Bundan sonraki günlerde, Dünya hazırlık maçı planlıyoruz. 1 adet hazırlık’da’da’yla, Diyarbakır de Gaziantep’te Çekya ile olacak. Orada yeni futbolcular da millia ilave olacak. Oyun planımız, onları gözden geçirecek bu 2 hazırlık maçımız olacak. dublajda büyük bir katkı. Ekim da Avrupa yarışması için kurulacak. Bu kura kullanımında de ekonomik kullanım için bir kura kullanımda Avrupa’ya yönelik kullanım için ilk 2 içinde olmak istiyoruz” kullanımlar.

YUSUF DEMİR’İN MİLLİ TAKIM DURUMU
Galatasaray forması giyen Yusuf Demir’in A Milli Takımı’nda oynayamayacağı bir şekilde gelecek olan bir seçim Büyükekşi, “4 defa tercih edilecek Milli Takımı’nda kazanmak için Türk Milli Takımı’nda oynayamıyor. FIFA göre de A Milli Takım’da oynanamayacak. diye bir imkan gözükmüyor” cevaplandırdı.
Leave a Reply

Your email address will not be published.